To, jak pokażesz się w sieci ma znaczenie. Pomogę Ci zrobić to dobrze.

KOBIETY W BIZNESIE

Wspieranie kobiet, które chcą zamienić swoje pasje na silny binzes online, to coś co robię najlepiej.

Chcę inspirować i wspierać kobiece marki osobiste do rozwijania biznesów ich marzeń. Pragnę, aby każda przedsiębiorczyni uwierzyła, że połączenie jej pasji z pracą jest możliwe.

Brand Site Me to butikowe studio graficzne dla odważnych 
i ambitnych przedsiębiorczyń, które w skupieniu na celu i strategii, chcą rozwijać graficzny wizerunek swojej marki.

Jestem Kamila,

jestem dyrektorką kreatywną o szerokich kompetencjach, z ogromnym doświadczeniem biznesowym, graficznym oraz głębokim zrozumieniem marek osobistych i małych przedsiębiorstw.

Jestem pewna, że mogę Ci pomóc, ponieważ jestem bardzo podobna do Ciebie. Możesz być zaskoczona tym, jak wiele mamy wspólnego.

Jesteś zapracowaną kobietą budującą firmę i nie masz czasu na stres związany z rzeczami, które nie generują przychodów? Rozumiem Cię!

Kiedy przestałam próbować robić wszystko sama i przekazałam, niektóre obszary mojej działalności profesjonalistom przeszkolonym 
w ich konkretnej dziedzinie, moje życie zmieniło się na lepsze.

Pozwól sobie uwierzyć, że Twoja firma stworzona z pasją do tego co robisz, może przynieść Ci realne dochody i stać się Twoim sposobem na życie.

Przecież o to właśnie nam chodzi, prawda? Otwieramy swoje wymarzone biznesy żeby żyć na własnych zasadach. Opowiedz mi jakie są Twoje zasady, a ja pomogę Ci znaleźć odpowiednia drogę.

WSPÓŁPRACA

Czy do siebie pasujemy? Jeśli masz wątpliwości czy znajdziemy wspólny język, umów sie ze mną na darmowe 15 minutowe spotkanie online.

 

z kim pracuję?

Moje ulubione branże, wymarzone marki do współpracy! Sprawdź czy jesteś jedna z nich!?

MARKI EKSPERCKIE

Biznesy związane z samorozwojem i psychologią, wellness i mindfullnes – uwielbiam współtworzyć marki szerzące dobro!

Branża kreatywna

Fotografki, ilustratorki, architektki wnętrz, projektantki wszelkiego rozdzaju to totalnie mój świat.

MARKI PODRÓŻNICZE

Zarówno blogerki, zawodowe podróżniczki jak i małe biura podróży – turystyka to moja druga miłość, zaraz po branży artystycznej! Sama prowadzę bloga o zwiedzaniu Sardynii.

MAŁE FIRMY

Właścicielki małych firm, które znają moc graficznego wizuerunku i dla których ważna jest pracą nad marką.

KAMILA SIERANT – MARKA OSOBISTA

CIEKAWOSTKI O MNIE

Uwialbiam Włochy, swoje życie prywatne dzielę między Sardynią, Sycylią i Polską.

Z pasji do podróży prowadzę Bloga i kanał na Instagramie o włoskiej kulturze, życiu z Sycylijczykiem oraz o zwiedzaniu Sardynii. Napisałam też przewodnik o podróżowaniu po tej pięknej wyspie. Mam też doświadczenie w pracy w turystyce. Jeszcze na studiach, wyjeżdżałam do pracy na wakacyjne sezony, pracując dla największego polskiego biura podróży jako animatorka, pilotka wycieczek i rezydentka. Mieszkałam na Krecie, Turcji, Lanzarote, Fuerteventurze, a nawet na statku wycieczkowym pływając między Kanarami, a Maderą.

Przez 7 lat prowadziłam butik odzieżowy w centrum Krakowa.

Od kiedy pamiętam kochałam wszystko co można nazwać sztuką. W tym modę! Skończyłam roczną szkołę Stylizacji i budowania wizerunku w krakowskiej Artystycznej Alternatywie.  W swoim sklepie ubierałam kobiety, organizowałam warsztaty i wydarzenia związane z modą i wizerunkiem. Pomagałam kobietom wierzyć w swoje możliwości i wzmacniać pewność siebie przez świadomy wizerunek jaki można zbudować poprzez ubiór.

Fotografia to moja pierwsza kreatywna praca.

Moje pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze wydałam na aparat fotograficzny. Pracowałam jako fotografka na wydarzeniach, a w późniejszych latach zajmowałam się fotografią wizerunkową. Tutaj możesz zobaczyć moje portfolio.

Każda z nas ma swoją drogę. Moja doprowadziła mnie tutaj gdzie jestem dzisiaj. Każdy mój wybór przycznił się do rozdziałów mojej historii. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i warto skupiać się na tym na co masz wpływ. 

KOBIETY W BIZNESIE

Ponad 10 lat doświadczenia w kobiecym biznesie dało mi możliwość pomagania innym kobietom.

Moja pasja do sztuki, fotografii, grafiki, kursy, szkolenia, ale przede wszystkim praktyka dają mi codzienną dawkę motywacji do swoich biznesowych działań. Nie popełniaj moich błędów. Odezwij się do mnie, opowiedz mi swoją historię, a ja pomogę Ci stworzyć solidny i oparty na strategii wizerunek graficzny, który ułatwi Ci pracę, wyróżni Cię w sieci i oszczędzi Twój czas.